fbpx

Bartłomiej

Doradca ds. kredytów gotówkowych i konsolidacyjnych

Bartłomiej - Kredyty gotówkowe - Kredyty konsolidacyjneBartłomiej

Doradca ds. kredytów gotówkowych i konsolidacyjnych

Specjalista od trudnych kredytów oraz kredytów gotówkowych. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Prawo Finansowe i Skarbowość, specjalizacja Prawo Bankowe.  Swoją przygodę z bankowością rozpoczął w 2011 roku.  Od tego czasu ciągle pozostaje w branży bankowej i rozwija swoje umiejętności oraz zagłębia wszelkie aspekty związane z zawodem. W tym czasie pozytywnie poprowadził tysiące spraw osób ubiegających się o kredyt. Zdobył również bezcenne doświadczenie i wiedzę dotyczącą ofert, procedur bankowych, czy zasad przyznawania kredytów.

Poza zdolnościami analitycznymi i doświadczeniem nabytym przez lata pracy, posiada wiedzę z zakresu prawa bankowego oraz podatkowego.  Oba te czynniki pozwalają mu na wykonywanie pracy jak najlepiej, dzięki czemu spełnia się zawodowo oraz jest w stanie pomóc moim klientom nawet w trudnych sytuacjach. Swoje umiejętności wykorzystuje działając na rzecz Kredytobiorców.

Przede wszystkim porównuje oferty banków i pomaga w wyborze najkorzystniejszego kredytu – przeprowadza przez cały proces jego uzyskiwania – od zbadania zdolności kredytowej do wypłaty środków.

Jego celem jest pomoc oparta na wzajemnej współpracy oraz wybranie dla klienta najbardziej korzystnego kredytu z oferty bankowej dostępnej na rynku.

W wolnych chwilach lubi się relaksować w domowym zaciszu lub spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu w otoczeniu natury.  Interesuje się motoryzacją oraz piłką nożną.

Opinie

Kontakt

Polish

W czym mogę pomóc ?

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wniosek Online