Dorota Budzyńska

Konsolidacje - kredyty firmowe - leasing

Budzyńska Dorota - Kredyty dla firm - leasing - faktoringDorota Budzyńska

Konsolidacje – Kredyty firmowe – Leasing

Dorota jest przede wszystkim osobą godną zaufania, bardzo przedsiębiorczą i wręcz bezgranicznie zaangażowaną w działania, których się podejmuje. Jej energiczny charakter, empatia, która obdarza zarówno współpracowników, jak i swoich klientów, stanowią o jej sile przebicia w trudnych, a czasami wydawałoby się niemożliwych do zrealizowania zadaniach.

W sektorze finansów Dorota pracuje z powodzeniem od ponad 10 lat. W tym okresie przeprocesowała wręcz tysiące transakcji, o zróżnicowanym stopniu trudności i z wykorzystaniem zaawansowanych narzędzi, instrumentów i metod finansowania. Dzięki swojej przebojowości, ale w głównej mierze fachowej wiedzy i doświadczeniu, była w stanie pomóc wielu klientom w realizacji i inwestycji, osiągnięciu zamierzonych celów, a niejednokrotnie w pokonaniu trudnych momentów w zarządzaniu własnymi finansami, które jak to zwykle bywa, pojawiają się najmniej oczekiwanych momentach.

Dla Doroty sprawy związane z bankowością dla małych i średnich przedsiębiorstw, obsługa finansową osób prywatnych, czy finansowaniem zakupów środków trwałych w formie leasingu to codzienność działań i spraw, które prowadzi. Swoje ogromne doświadczenie operacyjne w tym zakresie Dorota zbudowała poprzez bezpośrednią pracę, jako menadżer, a także partner biznesowy, prowadząc interesy między innymi z takimi uznanymi instytucjami jak: Grupa Millennium, Getin Bank, Nest Bank, mBank, PKO BP, Citi Bank, Deutsche Bank, czy BZ WBK, z którymi wciąż pozostaje w aktywnych relacjach biznesowych.

Choć wiele produktów finansowych nie stanowi dla Doroty jakiejś trudności w ich bezpośredniej obsłudze, to jednak najbardziej lubi prowadzić sprawy związane z pożyczkami dla firm, pożyczki gotówkowe, konsolidacyjne i oddłużeniowe oraz leasingi. Dorota bez wątpienia jest profesjonalnym doradcą, który wobec perspektywy negatywnej oceny zdolności kredytowej jej klienta, bądź nagłej konieczności regulowania  wysokie rat spłaty zaciągniętych zobowiązań, w bardzo krótkim czasie jest w stanie uzyskać najbardziej adekwatną i efektywną pomoc w spłacie chwilówek, czy też pozyskać w tym celu właściwy kredyt.

Opinie

Kontakt

PolishEnglish

W czym mogę pomóc ?

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wniosek Online
Wniosek Online