Izabela

Kredyty trudne / konsolidacyjne / dochody zagraniczne

 

Izabela

Kredyty trudne / konsolidacyjne / dochody zagraniczne

Skuteczny doradca w uzyskiwaniu przede wszystkim trudnych kredytów. Znajduje się w gronie pracowników z najdłuższym stażem pracy w firmie Habza Finanse.

Klienci przede wszystkim cenią sobie współpracę z tym doradcą za konkretne działania, rzetelność, szczerość, cierpliwość w wyjaśnianiu obowiązujących procedur a także empatię w stosunku do osób z którymi współpracuje. Dużo czasu i starań wymaga uzyskanie jak najtańszej oferty kredytowej i do tego przywiązuje bardzo dużą wagę. 

Izabela swoją skuteczność w pozyskiwaniu kredytów uzyskuje dzięki dużej dokładności, dociekliwości i skrupulatności. Każdego klienta traktuje z należytym szacunkiem.

Doradca może poszczycić się dużą ilością pozytywnych opinii w internecie dodawanych przez klientów od wielu lat. W pośrednictwie kredytowym pracuje od 2012 roku a wcześniej od 2003 roku zajmowała się sprzedażą produktów bankowych i jednocześnie zajmowała stanowiska dyrektorskie w placówkach bankowych gdzie zachowała wiele kontaktów i możliwości uzyskania pozytywnych decyzji w trybie indywidualnym.

Dużą część obsługiwanych klientów stanowią stali, powracający i zadowoleni z obsługi klienci.

Izabela jest osobą bardzo zorganizowaną i skutecznie potrafi łączyć życie rodzinne oraz obsługę klientów, bardzo często w niestandardowych godzinach.

Do hobby można zaliczyć występy epizodyczne w serialach, śpiew w scholi, modeling.

Opinie

Kontakt

W czym mogę pomóc ?

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

 

Wniosek Online
Wniosek Online