Kariera

Stwórz z nami zgrany zespół!

Dołącz do Habza Finanse

Czytaj dalej

  • Marzysz o karierze w finansach? Kochasz kontakt z ludźmi? W Habza Finanse pracuje już ponad 40 osób takich jak Ty!
  • Zdobywaj wiedzę od najlepszych – wybitni eksperci kredytowi, doświadczeni menagerowie, kreatywni specjaliści ds. marketingu.
  • Pracuj w rozwijającej się firmie wkraczającej pewnym krokiem na polski rynek finansowy.
  • Dołącz do młodego i ambitnego zespołu. Stań się jednym z nas. Wybierz interesującą Cię ofertę już dziś!
Specjalista ds pożyczek pozabankowych w Warszawie

Twoje obowiązki:

  • Pośredniczenie w udzielaniu kredytów i pożyczek w instytucjach finansowych oraz bankach
  • Zbieranie danych statystycznych niezbędnych do ewaluacji strategii marketingowej
  • Profesjonalna obsługa ( głównie) telefoniczna klientów zainteresowanych pożyczką

Wymagamy:

  • Min. 2 lat doświadczenia w branży finansowej / kredytowej, najchętniej związanego z pożyczkami poza-bankowymi lub pośrednictwem kredytowym,
  • Znajomości ofert firm poza-bankowych,
  • Nastawienia na efekt,
  • Rzetelności i dobrej organizacji pracy,
  • Niekonfliktowości.

Oferujemy:

  • Pracę w biurze w centrum Warszawy,
  • Elastyczne godziny,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie),
  • Umowę B2B
  • Możliwość awansu oraz rozwoju,
  • Służbowy telefon,
  • Szkolenia, wsparcie mentora w trakcie trwania okresu wdrożeniowego,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Świetną atmosferę : )

CV prosimy składać na adres rekrutacja@habza.com.pl

Prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych.