O nas

Habza Finanse » O nas

 

Habza Finanse – Kredyt Konsolidacyjny, Konsolidacja chwilówek, Kredyt bez zdolności – Specjalizujemy się w uzyskiwaniu trudnych kredytów, konsolidacji chwilówek i kart kredytowych.

Zajmujemy się pomocą kredytową i świadczeniem zróżnicowanych usług finansowych dla firm oraz klientów indywidualnych.

Obsłużyliśmy już setki klientów z całego kraju, zapewniając im pomoc w wyborze i uzyskaniu najkorzystniejszych usług finansowych. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo transakcji, skuteczność działania i zadowolenie klienta.

blog kredytowy

Habza Finanse – To nas wyróżnia:

Wybitni specjaliści

Zatrudniamy wyłącznie specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu mamy pewność, że każda zamówiona usługa zostanie wykonana z należytą starannością. Wykonujemy dokładną analizę potrzeb klienta, a następnie z uwzględnieniem jego możliwości finansowych przygotowujemy propozycje obliczone na jak najlepszy efekt. 

Wiarygodność i uczciwość

Sprawdź opinie naszych klientów na niezależnym portalu firmy.net. Setki zadowolonych klientów z całej Polski są potwierdzeniem wysokiej skuteczności w pozyskiwaniu kredytów. 90 % naszych klientów pochodzi z polecenia – jest to nasza najlepsza rekomendacja!

habza finanse

Gwarancja profesjonalizmu

O naszym profesjonalizmie świadczy fakt, że często oferujemy pomoc innym firmom pośrednictwa kredytowego. Przejmujemy obsługę wyjątkowo trudnych i skomplikowanych zleceń, przekraczających możliwości mniejszych przedsiębiorstw lub wymagających zastosowania znacznie większych nakładów.

Dlaczego warto z nami współpracować:

  • Obsługujemy klientów z całej Polski.

  • Jesteśmy firmą przyjazną internautom.

  • Nie pobieramy jakichkolwiek przedpłat.

  • Indywidualnie traktujemy każdego klienta.

  • Działamy nieszablonowo i skutecznie.

  • Gwarantujemy profesjonalne podejście i wysoką skuteczność działania.

Habza Finanse została wielokrotnie nagrodzona za swoją pracę!

Zapraszamy do kontaktu. Nasi doświadczeni Specjaliści czekają na Państwa telefony, maile i wnioski.


Nie udzielamy pożyczek ze środków własnych. Nie oferujemy pożyczek krótkoterminowych z terminem całkowitej spłaty poniżej 60 dni. Nie oferujemy pożyczek mających pokryć wydatki do następnej wypłaty. Pomagamy w uzyskiwaniu kredytów oraz pożyczek z banków i instytucji nadzorowanych przez KNF. Zasiłki, alimenty i 500+ nie mogę być jedynym dochodem – przy takich świadczeniach wymagany jest dochód w postaci zatrudnienia lub działalności gospodarczej. Jesteśmy niezależnym pośrednictwem kredytowym. Nie współpracujemy z firmami takimi jak: Kredyt 123, Akredo, Gawryszewski Finanse, Fidem Finanse, FINEO oraz innymi. Nie jesteśmy z tymi firmami powiązani. Żadna z tych firm nie ma praw aby działać w imieniu firmy Habza Finanse

Właścicielem strony www jest Habza Group sp. z o.o. działająca pod znakiem towarowym „Habza Finanse”. Numer w rejestrze Krajowego Nadzoru Finansowego: RPK000616.

Wniosek Online
Wniosek Online