Leasing

Habza Finanse » Leasing

Leasing – umowa leasingu zezwala na korzystanie z określonej rzeczy przez ustalony w umowie leasingu czas, w zamian za opłacanie ustalonych rat leasingowych. W leasing może zostać wzięty samochód, czy też maszyna. W jego ramach, jedna ze stron umowy ( finansujący, leasingodawca) przekazuje drugiej stronie ( korzystającemu, leasingobiorcy) prawo do korzystania z określonej rzeczy na pewien uzgodniony w umowie okres, w zamian za ustalone ratalne opłaty ( raty leasingowe).

W naszej ofercie przygotowaliśmy dla Państwa kredyt, który może zostać udzielony nowej firmie. Jego zaletą jest brak konieczności sprawdzania BIK-u klienta.

Leasing

– leasing z Habza Finanse

Posiadamy spersonalizowaną ofertę leasingową dla nowych firm.

Bez konieczności sprawdzania BIK-u klienta.

W celu zapoznania się z możliwościami i warunkami kredytowania skontaktuj się z nami.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Przyjdź!

ul. Grójecka 1/3, 02-109 Warszawa, (Budynek biurowy PKO B.P. i PEKAO S.A.)

Zadzwoń

Napisz!

Leasing - Doradca Kredytowy - Ekpsert ds. kredytów firmowych

Sprawdź nas i dołącz do setek zadowolonych klientów. Zobacz opinie na niezależnym portalu firmy.net

Zalety leasingu

Niewielkie zaangażowanie kapitału własnego

Optymalizacja obciążeń podatkowych (tarcza podatkowa)

Możliwość rozliczenia podatku VAT

Habza Finanse nie udziela pożyczek ze środków własnych. Nie oferujemy pożyczek krótkoterminowych z terminem całkowitej spłaty poniżej 60 dni. Nie oferujemy pożyczek mających pokryć wydatki do następnej wypłaty. Pomagamy w uzyskiwaniu kredytów oraz pożyczek z banków i instytucji nadzorowanych przez KNF. Zasiłki, alimenty i 500+ nie mogą być jedynym dochodem – przy takich świadczeniach wymagany jest dochód w postaci zatrudnienia lub działalności gospodarczej.

Właścicielem strony www jest Habza Group sp. z o.o. działająca pod znakiem towarowym „Habza Finanse”. Numer w rejestrze Krajowego Nadzoru Finansowego: RPK000616.

Wniosek Online
Wniosek Online