Wniosek on-line

Jesteś zainteresowany kredytem?

Zapraszamy do wypełnienia wniosku kredytowego on-line. Na jego podstawie bezpłatnie ocenimy Twoją sytuację i znajdziemy kredyt dopasowany do Twoich możliwości finansowych.

Skutecznie pozyskujemy m.in. kredyty konsolidacyjne ( w tym na spłatę chwilówek), kredyty refinansowe czy kredyty gotówkowe. Możemy pomóc w przypadku braku zdolności kredytowej czy niestandardowego zatrudnienia. Nasi eksperci pomogą również w uzyskaniu kredytu dla firmy. Dzięki możliwości negocjacji na szczeblu decyzyjnym mamy ponad 91% skuteczności w uzyskiwaniu kredytów bankowych (w stosunku do złożonych wniosków). Sprawdź naszą wiedzę i skuteczność już teraz.

Ekspert kredytowy skontaktuje się z Tobą maksymalnie w ciągu 30 minut.
Poniedziałek – piątek: 9:00 – 19:00, Sobota 10:00 -15:00. 

 

  Dane kontaktowe

  Imię i nazwisko *

  Adres e-mail *
  Numer telefonu *

  * - Pola obowiązkowe

   Dane kontaktowe

   Imię i nazwisko *
   Miejscowość
   Adres e-mail *
   Numer telefonu *

   Dane finansowe

   Kwota kredytu *
   Kwota dochodu netto *
   Od kiedy uzyskiwany jest dochód *
   Wiadomość
   Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub/i za pośrednictwem poczty elektronicznej od pracowników i współpracowników Habza Finanse Centrum Sp. z o.o. lub/i Habza Finanse Plus Sp. z o.o. w celu przedstawienia oferowanych usług i produktów w związku ze złożonym zgłoszeniem.
   Wyrażam zgodę, aby moje dane osobowe były przetwarzane przez Habza Finanse Centrum Sp. z o.o. oraz Habza Finanse Plus Sp. z o.o. w celach marketingowych, w tym poprzez profilowanie, jeżeli nie będę posiadać ustnej umowy zlecenia z Habza Finanse Centrum Sp. z o.o. lub Habza Finanse Plus Sp. z o.o. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że w razie zawarcia ustnej umowy zlecenia Habza Finanse Centrum Sp. z o.o. oraz/lub Habza Finanse Plus Sp. z o.o. będą uprawnione do przetwarzania danych osobowych w celach marketingu własnych produktów i usług bez zgody na podstawie uzasadnionego interesu administratora. Przysługuje mi prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych w celach marketingowych.
   Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Habza Finanse Centrum Sp. z o.o. oraz Habza Finanse Plus Sp. z o.o. lub innych podmiotów współpracujących (Habza Finanse Warszawa Sp. z o.o., Habza Group Sp. z o.o., Kancelaria Habza Finanse Sp. z o.o. w likwidacji, Efectownia Sp. z o.o.) informacji handlowo-marketingowych oraz ofertowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych i tzw. automatycznych systemów wywołujących wybierając jako formę kontaktu wiadomości elektroniczne (w szczególności e-mail, SMS/MMS, internetowy serwis Habza, serwisy internetowe, w tym portale społecznościowe) na zasadach określonych w tabeli przetwarzania zwiazanego z marketingiem.

   Wysłanie wniosku kredytowego NIE spowoduje powstania zapytania kredytowego w BIK.

   Każdą sprawę analizujemy indywidualnie. Warunki negocjujemy na szczeblu decyzyjnym.

   Stosujemy zasady dobrych praktyk pośredników finansowych.

   Nasze usługi są bezpieczne i objęte nadzorem KNF.

   Doradca

   Michał - restrukturyzacja przedsiębiorstw

   Michał

   Doradca Prawny / Restrukturyzacja przedsiębiorstw

   Sprawdź co piszą o nas klienci, którzy korzystali z usług Habza Finanse ⤵️

    

   Anna Maruszak
   Anna Maruszak
   2022-11-02
   Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
   Z całego serca chciałam podziękować firmie Habza. W szczególności Panu Jordanowi, który wykazał się profesjonalizmem na najwyższym poziomie. Pierwszy raz spotkałam się z ludźmi, którzy są tacy przychylni dla innych ludzi, mających kłopoty finansowe. Pan Jordan nie tylko pomógł mi skonsolidować moje zadłużenie, ale przeprowadził mnie przez cały proces finansowy. Wszystko tłumacząc co i jak mam robić. Nareszcie mogę spokojnie spać i się nie martwić finansami. Bardzo się cieszę że na tę firmę trafiłam, bo dla nich nie ma beznadziejnych przypadków. Dziekuje
   Marta Jałocha
   Marta Jałocha
   2022-10-25
   Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
   Polecam Habza Finanse a w szczególności Panią Izabelę Szermanowicz. Po zapoznaniu sie i przeanalizowaniu mojej sytuacji bardzo szybko, konkretnie i rzetelnie pomogła mi wyjść ze skomlikowanej sytuacji. Od samego początku szukała rozwiązania że zrozumieniem i miała wiele dobrych pomysłów jak mi pomóc. Obecnie mam wyczyszczony BIK i naprostowana sytuację. Serdecznie polecam. A Pani Izabeli życzę powodzenia i sukcesów! Pozdrawiam
   Aguska A
   Aguska A
   2022-10-19
   Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
   Mogę z czystym sumieniem polecić Państwu tą firmę . Wpadłam w tarapaty , szukając rozwiązania trafiłam tutaj i nie żałuję . Moją sprawą zajmowała się Pani Izabela , nie było łatwo , ale się nie poddawała i za to jestem wdzięczna . Dzięki niej mogę wkoncu odetchnąć i za to bardzo dziękuję :))
   Norbert Chwaliński
   Norbert Chwaliński
   2022-10-17
   Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
   Polecam serdecznie. Moim problemem zajmował się P. Mateusz Koński i wszystko poszło bardzo sprawnie, wytłumaczył dokładnie każdy krok, był dostępny pod telefonem zawsze gdy miałem jakieś pytania, o każdej porze dnia i nocy. Myślałem, że znajduje się w sytuacji bez wyjścia, ale dzięki Panu Mateuszowi firmie Habza Finanse udało się wszystkie sprawy uporządkować.
   Katarzyna Chrzęszczyk
   Katarzyna Chrzęszczyk
   2022-10-13
   Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
   Serdeczne podziękowania dla Firmy Habza Finanse a w szczególności dla Pana Pawła. M... Dla nich możliwość nie istnieje. Indywidualne podejście, profesjonalne doradztwo,wielkie zaangażowanie, super kontakt, a przy tym miła i sympatyczna atmosfera, nie żałuję ani jednej chwili że ze zaufałam i pozwoliłam sobie pomóc w znalezieniu wyjścia z kłopotów. DZIĘKI FIRMIE A PRZEDE WSZYSTKIM PANU PAWŁOWI. Moje życie się zmieniło i jest prostsze. Bardzo gorąco polecam ta firmę i oczywiście Pana Pawła 🙂🙂🙂🙂🙂ps... Polecę firmę znajomym i innym Pozdrawiam wszystkich z firmy jeszcze raz dziękuję Panie Pawle M... 🙂🙂🙂🙂🙂🙂
   Rafał Weyer
   Rafał Weyer
   2022-10-11
   Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
   Wszystko poszło elegancko dzięki świetnej współpracy z Panem Tomaszem Dmowskim polecam .
   Natalia Banul
   Natalia Banul
   2022-10-10
   Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
   Polecam Panią Beatę Rutkowską! Bardzo konkretna kobieta, wszytko jasno wytłumaczone. Udało się sprawnie znaleźć rozwiązanie Konkrety- to lubię 😊

   Przykład reprezentatywny

   Kalkulacja została dokonana na dzień 01.06.2016 r. na reprezentatywnym przykładzie. Przykład wskazuje dane orientacyjne i ma niewiążący charakter. Służy celom informacyjnym i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, ani zaproszenia do zawarcia umowy kredytu konsolidacyjnego na zaprezentowanych warunkach. Wyliczenia wskazane przez kalkulator są oparte o założenia przyjęte dla reprezentatywnego przykładu, nie uwzględniają oceny zdolności kredytowej i nie wypełniają obowiązków informacyjnych wynikających z Ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim. Przyznanie i wysokość kredytu konsolidacyjnego zależy od zdolności kredytowej klienta

   • Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,68%
   • Całkowita kwota kredytu konsolidacyjnego (bez kredytowanych kosztów): 49 999,00 zł.
   • Całkowita kwota do zapłaty: 63 731,85 zł.
   • Okres kredytowania: od 3 do 144 miesięcy.
   • Prowizja za udzielenie kredytu konsolidacyjnego jest kredytowana.
   • Oprocentowanie nominalne 7,99%, 72 miesięczne raty w równej wysokości 885,16 zł.
   • Całkowity koszt kredytu dla Ciebie: 13 732,85 zł
    (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu konsolidacyjnego 499,99 zł, odsetki od kredytu 13 232,86 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł).
   © 2024 Habzafinanse.pl | Obsługa techniczna: efectownia.pl | Polityka prywatności