Kredyt konsolidacyjny

Habza Finanse » Kredyt konsolidacyjny

Kredyt konsolidacyjny jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich tych którzy pragną połączyć swoje kredyty i uzyskać nową niższą ratę, co jest możliwe dzięki lepszym warunkom oferowanym w nowym banku, bądź za sprawą wydłużenia okresu kredytowania. Banki oferują nawet do 350 tys. złotych bez zabezpieczeń.

Obsłużyliśmy już setki klientów z całego kraju, zapewniając im pomoc w wyborze i uzyskaniu najkorzystniejszych usług finansowych. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo transakcji, skuteczność działania i zadowolenie klienta.

kredyt konsolidycayjny Habza

Kredyt konsolidacyjny

– 1 rata zamiast kilku kredytów

Konsolidacja kredytów zakłada połączenie kilku zobowiązań w jedno. Jeśli nie jesteś w stanie spłacać wszystkich swoich zadłużeń terminowo, HABZA Finanse wynegocjuje dla Ciebie nową umowę. Jedna rata, którą spłacasz wszystkie zobowiązania to nie tylko niższa kwota miesięcznej raty. To także szansa na terminową spłatę kredytu bez ryzyka opóźnień.

Masz umowę zlecenie, umowę o dzieło a może umowę o pracę na czas określony?

Nie masz zdolności kredytowej?

Spóźniłeś się z ratą i masz negatywną historię kredytową?

Twój bank odmówił Ci udzielenia kredytu?

Kredyt konsolidacyjny z Habza Finanse:

 • Do 350 000 zł bez zabezpieczenia

 • Okres kredytowania od 3 do 144 lub nawet do 180 miesięcy

 • Oprocentowanie od 4,44% do 9,99 % w skali roku

 • Indywidualna oferta – możliwość obniżenia prowizji lub oprocentowania

 • Kredyt konsolidacyjny z opóźnieniami w BIK

 • Złożenie wniosku bez wychodzenia z domu

 • Minimum formalności

 • Dodatkowe środki na cel dowolny

 • Jedna, niższa rata zamiast kilku terminów płatności

 • Konsolidujemy również chwilówki

Kredyt konsolidacyjny. Nie wiesz jak skonsolidować kredyty?

Z HABZA Finanse uzyskasz kredyt konsolidacyjny na możliwie najlepszych warunkach. Posiadanie kredytu w jednym banku zamiast w kilku to dla Ciebie same korzyści. Do spłaty pozostanie Ci jeden kredyt i jedna rata, dostosowana do Twojej sytuacji finansowej. Jedna rata to także mniej formalności. Dzięki temu uporządkujesz swoje dokumenty i nie będziesz miał problemu z terminową spłatą kredytu. HABZA Finanse wynegocjuje dla Ciebie najlepsze warunki kredytu.

Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem , który pomoże wybrać najlepszą ofertę, odpowie na dodatkowe pytania i poprowadzi przez proces uzyskania kredytu konsolidacyjnego.

Zadzwoń! Napisz ! Przyjdź! Tysiące klientów już Nam zaufało. Sprawdź opinie na niezależnym portalu firmy.net!

Konsolidacja chwilówek. Kredyty bez zdolności. Przykład reprezentatywny.

 • Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,68%.

 • Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 49 999,00 zł.

 • Całkowity koszt kredytu: 13 732,85 zł. (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 499,99 zł, odsetki od kredytu 13 232,86 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł).

 • Całkowita kwota do zapłaty: 63 731,85 zł.

 • Okres kredytowania od 3 do 144 miesięcy.

 • Prowizja za udzielenie kredytu jest kredytowana. Oprocentowanie nominalne 7,99 %, 72 miesięczne raty w równej wysokości 885,16 zł.

Kalkulacja została dokonana na dzień 01.06.2016 r. na reprezentatywnym przykładzie. Przykład wskazuje dane orientacyjne i ma niewiążący charakter. Służy celom informacyjnym i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, ani zaproszenia do zawarcia umowy kredytu konsolidacyjnego na zaprezentowanych warunkach. Wyliczenia wskazane przez kalkulator są oparte o założenia przyjęte dla reprezentatywnego przykładu, nie uwzględniają oceny zdolności kredytowej i nie wypełniają obowiązków informacyjnych wynikających z Ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim. Przyznanie i wysokość kredytu zależy od zdolności kredytowej klienta.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Przyjdź!

ul. Grójecka 1/3, 02-019 Warszawa

Zadzwoń

Napisz!

Habza Finanse nie udziela pożyczek ze środków własnych. Nie oferujemy pożyczek krótkoterminowych z terminem całkowitej spłaty poniżej 60 dni. Nie oferujemy pożyczek mających pokryć wydatki do następnej wypłaty. Pomagamy w uzyskiwaniu kredytów oraz pożyczek z banków i instytucji nadzorowanych przez KNF. Zasiłki, alimenty i 500+ nie mogą być jedynym dochodem – przy takich świadczeniach wymagany jest dochód w postaci zatrudnienia lub działalności gospodarczej.

Właścicielem strony www jest Habza Group sp. z o.o. działająca pod znakiem towarowym „Habza Finanse”. Numer w rejestrze Krajowego Nadzoru Finansowego: RPK000616.

Wniosek Online
Wniosek Online