fbpx

Trudne kredyty

Home / Trudne kredyty

 

Habza Finanse specjaliści od trudnych kredytów !

Terminem trudny kredyt określamy kredyt, którego jako osoba fizyczna nie otrzymamy bezpośrednio w placówce banku. Powodem może być np. brak zdolności kredytowej, opóźnienia w spłacie kredytu, kiepska sytuacja finansowa. Pośrednicy kredytowi HABZA Finanse mają większe możliwości. Opracują strategię i przeprowadzą za Ciebie, krok po kroku, negocjacje z bankiem.

 

Masz problem z uzyskaniem kredytu?

Twój bank odpowiedział negatywne na wniosek kredytowy?

Masz niestandardową umowę?

Pomożemy Ci w znalezieniu kredytu bankowego.

-pomagamy uzyskać finansowanie nawet w bardzo trudnych sytuacjach.

Indywidualnie negocjujemy warunki kredytowania. Z nami uzyskasz kredyt gotówkowy, kredyt oddłużeniowy oraz inne kredyty bankowe

Oferujemy wysokie kwoty kredytów bez zabezpieczeń – do 350 000 zł (zależne od wysokości dochodu)

Trudne kredyty to nasza specjalność. Pomagamy uzyskać finansowanie nawet w bardzo trudnych sytuacjach. Szukamy indywidualnych i nieszablonowych rozwiązań. Dokładamy należytej staranności przy każdym wniosku kredytowym. „Nie odpuszczamy”. Wśród naszych usług największym zainteresowaniem cieszy się konsolidacja kredytów i konsolidacja chwilówek. Negocjacja na szczeblu decyzyjnym pozwala nam na uzyskanie kredytu nawet w trudnych i skomplikowanych sprawach. 

trudne kredyty

Trudne kredyty to nasz specjalność!

 • Pomożemy Ci w znalezieniu kredytu bankowego.

 • Indywidualnie negocjujemy warunki kredytowania.

 • Oferujemy wysokie kwoty kredytów bez zabezpieczeń – do 350 000 zł (zależne od wysokości dochodu).

 • Akceptujemy opóźnienia w historii kredytowej.

 • Z nami uzyskasz trudny kredyt gotówkowy

 • Nie pobieramy jakichkolwiek przedpłat. Jesteśmy uczciwą firmą.

 • Analizujemy każdą sytuację na podstawie raportu BIK przesłanego przez klienta – nie robimy “zapytań kredytowych”.

 • Akceptujemy opóźnienia w spłacie chwilówek – w indywidualnych przypadkach nawet powyżej 100 dni ( przy terminowych spłatach kredytów bankowych)

HABZA Finanse wynegocjuje dla Ciebie warunki kredytowania, jakich nie przedstawi Ci nikt w oddziale banku. Im szybciej zgłosisz się do nas tym łatwiej będzie pozyskać kredyt. Nie czekaj aż Twoje zadłużenie wzrośnie. Kiedy tylko czujesz, że zobowiązania zaczynają Ci ciążyć i pojawiło się ryzyko opóźnienia w spłacie kredytu, nie zwlekaj i skontaktuj się z HABZA Finanse. Pomóż nam sobie pomóc i zadzwoń już dziś. Trudne kredyty to dla nas wyzwanie.

Jeżeli zależy Ci na współpracy ze sprawdzoną i rzetelną firmą pośrednictwa kredytowego to zapraszamy do współpracy.

Profesjonalna Konsolidacja Chwilówek i Kredytów dla klientów z całej Polski. Kredyty bez zdolności. Przykład reprezentatywny.

 • Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,68%.

 • Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 49 999,00 zł.

 • Całkowity koszt kredytu: 13 732,85 zł. (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 499,99 zł, odsetki od kredytu 13 232,86 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł).

 • Całkowita kwota do zapłaty: 63 731,85 zł.

 • Okres kredytowania od 3 do 144 miesięcy.

 • Prowizja za udzielenie kredytu jest kredytowana. Oprocentowanie nominalne 7,99 %, 72 miesięczne raty w równej wysokości 885,16 zł.

Kalkulacja została dokonana na dzień 01.06.2016 r. na reprezentatywnym przykładzie. Przykład wskazuje dane orientacyjne i ma niewiążący charakter. Służy celom informacyjnym i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, ani zaproszenia do zawarcia umowy kredytu konsolidacyjnego na zaprezentowanych warunkach. Wyliczenia wskazane przez kalkulator są oparte o założenia przyjęte dla reprezentatywnego przykładu, nie uwzględniają oceny zdolności kredytowej i nie wypełniają obowiązków informacyjnych wynikających z Ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim. Przyznanie i wysokość kredytu zależy od zdolności kredytowej klienta.
Loading...
0
Loading...
0
Loading...
0
Loading...
0
trudne kredyty dla zadluzonych

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Chcesz uzyskać kredyt gotówkowy?

Przyjdź!

ul. Grójecka 1/3, 02-109 Warszawa, (Budynek biurowy PKO B.P. i PEKAO S.A.)

Zadzwoń

Napisz!

Habza Finanse nie udziela pożyczek ze środków własnych. Nie oferujemy pożyczek krótkoterminowych z terminem całkowitej spłaty poniżej 60 dni. Nie oferujemy pożyczek mających pokryć wydatki do następnej wypłaty. Pomagamy w uzyskiwaniu kredytów oraz pożyczek z banków i instytucji nadzorowanych przez KNF. Zasiłki, alimenty i 500+ nie mogą być jedynym dochodem – przy takich świadczeniach wymagany jest dochód w postaci zatrudnienia lub działalności gospodarczej. Określenie trudne kredyty dotyczy sytuacji gdy klient nie jest w stanie na własną rękę uzyskać finansowania w banku.

Komornik, windykacja i opóźnienia w płatnościach kredytów bankowych powyżej 90 dni uniemożliwają uzyskanie kredytu w banku.

Właścicielem strony www jest Habza Group sp. z o.o. działająca pod znakiem towarowym „Habza Finanse”. Numer w rejestrze Krajowego Nadzoru Finansowego: RPK000616.

Wszelkie treści przedstawione w serwisie www.habzafinanse.com.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631).

Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.

Wniosek Online