Opinie

Odkryj, dlaczego inni tak często polecają Habza Finanse

Nasi Klienci mówią, że…

Czytaj dalej

Sprawdź opinie o nas na innych portalach:

  • Habza Finanse w Panoramie Firm - sprawdź opinie o Habza Finanse na portalu Panorama Firm. Habza Finanse Warszawa Habza Finanse Bydgoszcz, Habza Finanse Zwoleń - Habza Finanse działa w całej Polsce
  • Ocena w Google 5/5 to wielkie wyróżnienie dla HABZA Finanse
  • Przyjazna Firma HABZA Finanse

Jarek

Zanim zwróciłem się do Habza Finanse współpracowałem
z dwiema innymi podobnymi firmami. Jedna ciągnęła sprawę ponad miesiąc i ostatecznie bank odmówił kredytu, druga oceniła sytuację jako beznadziejną i nawet nie podjęła próby. Na szczęście nie poddałem się wtedy. Zadzwoniłem do Habza Finanse, opowiedziałem o wszystkim. Pani Aleksandra: “Z tego co Pan mówi, jest szansa”. Sprawa była trudna, nawet bardzo. W pewnym momencie nawet chciałem się poddać. Powiedziała wtedy, że trzeba walczyć do końca. Udało się. Nigdy nie należy się poddawać! Bardzo dziękuje firmie i szczególne podziękowania kieruję dla Pani Aleksandry Mirończuk. Dzięki jej determinacji udało się.

Jarek

Bożena

Serdeczne słowa podziękowania dla Pani Marty Dworak za pomoc w sytuacji jak dla mnie bez wyjścia.
Pani Marta to świetny specjalista, działa szybko i zdecydowanie, a przy tym to przemiła, sympatyczna i współczująca osoba dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Dzięki Pani Marcie odetchnęłam z ulgą i życie w końcu wróciło na właściwe tory.
Szczerze polecam Panią Martę, profesjonalizm w każdym calu.
Jeszcze raz za wszystko bardzo dziękuję.

Bożena

Aleksander

Współpraca z Panią Małgorzatą Rokitą przebiegła bardzo pozytywnie. Stały kontakt, zaangażowanie w sprawę i osiągnięty rezultat bardzo mnie usatysfakcjonowały.

Aleksander

Teresa

Bardzo dziękuję Habza Finanse, a w szczególności Panu Piotrowi Sitnickiemu, który bardzo profesjonalnie i życzliwie podszedł do moich problemów finansowych. Udało się załatwić trudny kredyt na spłatę innych zobowiązań. Bardzo dziękuję Panie Piotrze! Polecam gorąco współpracę z Panem Piotrem.

Teresa

Sprawdź opinie osób, którym niedawno pomogliśmy pozbyć się zadłużenia.

Czy wiesz, że aż 90% Klientów trafia do nas z polecenia zadowolonych osób, które dzięki Habza Finanse wyszły z dołka finansowego?

Dziękuję za pomoc firmie Habza

Dziękuję za pomoc firmie Habza i Panu Mateuszowi za uzyskanie kredytu polecam jak najbardziej

Adam

Ewa

Jestem bardzo zadowolona z pomocy uzyskania kredytu. Szczególnie chciałam podziękować Pani Małgorzacie Rokita za jej profesjonalizm i skuteczność. Moja sytuacja była skomplikowana i trudna. Wszystkim klientom polecam współpracę z Panią Małgorzatą Rokita.

Ewa

Elżbieta

Z czystym sumieniem polecam firmę Habza Finanse, a w szczególności Pana Piotra Bednarczyka, który bardzo mi pomógł uporać się z moimi finansami. Firma działa bardzo profesjonalnie, jest cały czas w kontakcie z klientem na każdym etapie całego procesu. Po pierwszym telefonie Pan Piotr przedstawił plan działania i czułam się spokojniejsza. Polecam wszystkim współpracę z Habza

Elżbieta

Krzysztof

Posiadałem sporo zadłużeń w chwilówkach i pozabankowych firmach. Zadzwoniłem do Habzy a tam zostałem przekierowany do pana Oskara, który zajmował się firmami i tu miła niespodzianka – sprawa jest do uratowania! Pan Oskar poprosił o papiery, które potrzebował. Jedynie, co musiałem zrobić, to pojechać do Warszawy aby złożyć wniosek. Reszta już przez internet. W dwa tygodnie pieniądze na koncie, a ja pospłacałem większość, zyskałem 1400zł dla domu i spokojnie żyję. Jeszcze raz podziękowania dla firmy Habza Finanse i pana Oskara. Polecam ich !!!!!!

Krzysztof

Stanisław M.

Jeszcze raz chciałbym podziękować Pani Katarzynie za pomoc, pełny profesjonalizm z jej strony. Bardzo cieszę się że trafiłem akurat na nią. Będę Panią Katarzynę polecać znajomym. Pozdrawiam

Stanisław M.

Korzystałeś z naszych usług? Podziel się swoją opinią i pomóż innym osobom poznać HABZA Finanse.