Zespół Habza Finanse

Marta D 602 844 802 marta.d@habza.com.plMarta

Specjalista kredytowy – konsolidacja chwilówek – trudne kredyty

Lukas K 602 145 802 lukasz.k1@habza.com.plŁukasz

Specjalista Kredytowy / Oddłużanie Chwilówek / Kredyty Trudne

Bartosz 602 548 802 bartlomiej.s@habza.com.plBartłomiej

Doradca ds. kredytów gotówkowych i konsolidacyjnych

Iza 602 318 802 izabela.s@habza.com.plIzabela

Kredyty trudne / konsolidacyjne / dochody zagraniczne

Andrzej 602 425 802 andrzej.s@habza.com.plAndrzej

Kredyty dla firm – pożyczki gotówkowe – kredyty dla obcokrajowców

Paweł 602 296 802 pawel.m@habza.com.plPaweł

Ekspert kredytowy / Konsolidacja / Pożyczki bez zdolności

Roman 602 842 802 roman.g@habza.com.plRoman

Konsolidacje – Trudne kredyty dla firm – Kredyty deweloperskie

Andzelika 602 566 802 angelika.a@habza.com.plAngelika

Konsolidacja chwilówek – kredyty bez zdolności – pożyczki gotówkowe

Marceli 602 261 802 marceli.k@habza.com.plMarceli

Ekspert ds. kredytów gotówkowych i pożyczek dla wolnych zawodów

Mateusz 602 262 802 mateusz.s@habza.com.plMateusz

Ekspert ds. kredytów gotówkowych i konsolidacji chwilówek

Marlena 602 244 802 marlena.t@habza.com.plMarlena

Specjalista kredytowy, kredyty trudne,
pożyczki konsolidacyjne