Marta

Ekspert kredytowy

 

Marta

Ekspert Kredytowy

Od ponad 10 lat pracuje w branży finansowej. Zdobyta wiedza teoretyczna jak i praktyczna pozwala na co dzień skutecznie i kompleksowo doradzać Klientom w zakresie produktów kredytowych. Skupiam się przede wszystkim na usatysfakcjonowaniu Klientów proponując im najlepsze rozwiązania dopasowane do ich potrzeb i oczekiwań. Prowadzę swoich Klientów przez cały proces kredytowy, szczegółowo wyjaśniając poszczególne etapy. Dzięki mojemu pogodnemu usposobieniu, radości z pracy z ludźmi oraz dużej wiedzy bankowej dla moich klientów jestem kimś więcej niż tylko doradcą. Wspieram ich do samego końca, nie pozostawiając z pytaniami bez odpowiedzi.

Bogate doświadczenie zdobyte w największych bankach w Polsce niejednokrotnie pozwoliło mi rozwiązać zawiłe sytuacje moich Klientów, dzięki czemu ich sytuacja finansowa uległa diametralnej poprawie. Budowanie długotrwałych i przyjaznych relacji z Klientem jest dla mnie priorytetem i zawsze stawiam na pierwszym miejscu. Słowa upór, konsekwencja, doświadczenie, empatia oraz wytrwałość są najtrafniejszym zobrazowaniem mojej osoby.

Praca Pośrednika kredytowego pozwala połączyć mi pracę z pasją jaką po wielu latach stała się dla mnie bankowość. Z przyjemnością poszerzam swoją wiedzę w tym zakresie i przede wszystkim bardzo chętnie się nią dzielę. Uważam, że pośrednictwo kredytowe pozwala lepiej poznać człowieka i jego potrzeby.

Korzystając z mojej pomocy zwiększasz szansę na uzyskanie najkorzystniejszego kredytu. W nierównej walce z bankiem warto mieć specjalistę po swojej stronie.

Opinie

Kontakt

Polish

Formularz kontaktowy

 

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wniosek Online
Wniosek Online