fbpx

Piotr

Ekspert kredytowy

Piotr - doradca - habza finansePiotr

Ekspert kredytowy

Posiada ponad 12 lat doświadczenia w branży finansowej, pracując zarówno w bankach oraz pośrednictwie kredytowym. W tym czasie zajmował stanowiska sprzedażowe, analityczne oraz kierownicze. Będąc doradcą bankowym aktywnie zajmował się sprzedażą kredytów gotówkowych, hipotecznych orasz firmowych. Nauczył się słuchać i odpowiadać na potrzeby swoich klientów, którzy nieraz wracali do niego (i tylko do niego) ponieważ swoje relacje potrafił  budować na zaufaniu i profesjonalnym podejściu. Będąc dyrektorem oddziałów bankowych w zakresie swoich obowiązków między innymi rozpatrywał wnioski oraz podejmował decyzje kredytowe. Tak szeroki wachlarz doświadczeń dał mu mocne podstawy do tego by być skutecznym ekpertem kredytowym.

Jak mówi o sobie spokojny, opanowany z dużą dozą empatii – potrafi słuchać, analizować i skutecznie podejmować decyzje. Każdy klient który do niego trafia, niezależnie od stopnia skomplikowania problemu, traktowany jest z takim samym zaangażowaniem i szacunkiem.

Prywatnie mąż i tata. Ze swoją rodziną aktywnie spędza każdą wolną chwilę. Oprócz tego lubi oglądać seriale na Neflixie i podobno jest niezłym (amatorsko) fryzjerem 😊

Piotr  Bednarczyk – Posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży produktów kredytowych zarówno dla klientów indywidualnych oraz firmowych. Specjalizuje się w sprzedaży kredytów gotówkowych oraz konsolidacji pożyczek pozabankowych. Do spraw swoich klientów podchodzi profesjonalnie rozwiązując je skutecznie i kompleksowo.

Opinie

Kontakt

Formularz kontaktowy

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wniosek Online