Wniosek o kredyt dla obcokrajowca

English

Bezpieczne finansowanie w polskim banku 💰✔️

Kwota pożyczki do 150,000 PLN. Okres kredytowania do 120 miesięcy.

Wyślij zapytanie już teraz. Jesteś w dobrym miejscu.

Nasz ekspert kredytowy skontaktuje się z Tobą najszybciej jak to możliwe. ( maksymalnie w ciągu 24 h )

  Dane kontaktowe

  Imię i nazwisko *

  Adres e-mail *
  Numer telefonu *
  Wyrażam zgodę, aby moje dane osobowe były przetwarzane przez Habza Group Sp. z o.o. w celach marketingowych, w tym poprzez profilowanie, jeżeli nie będę posiadać ustnej umowy zlecenia z Habza Group Sp. z o.o. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że w razie zawarcia ustnej umowy zlecenia Habza Group Sp. z o.o. jest uprawniony do przetwarzania danych osobowych w celach marketingu własnych produktów i usług bez zgody na podstawie uzasadnionego interesu administratora. Przysługuje mi prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych w celach marketingowych.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Habza Group Sp. z o.o. lub innych podmiotów z Grupy Habza informacji handlowo-marketingowych oraz ofertowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych i tzw. automatycznych systemów wywołujących wybierając jako formę kontaktu wiadomości elektroniczne (w szczególności e-mail, SMS/MMS, internetowy serwis Habza, serwisy internetowe, w tym portale społecznościowe)

  * - Pola obowiązkowe

  Wysłanie wniosku kredytowego NIE spowoduje powstania zapytania kredytowego w BIK.

  Każdą sprawę analizujemy indywidualnie. Warunki negocjujemy na szczeblu decyzyjnym. Stosujemy zasady dobrych praktyk pośredników finansowych.

  Nasze usługi są bezpieczne i objęte nadzorem KNF.

  Nasi eksperci kredytowi


  Zobacz więcej na loansforforeigners.pl/