Mateusz

Kredyty gotówkowe / Konsolidacja chwilówek

Doradca Kredytowy - Matuesz - Habza Finanse - Ekspert ds. kredytów gotówkowych - Konsolidacja ChwilówekMateusz

Kredyty gotówkowe / Konsolidacja chwilówek

Z branżą finansową związany od początku swojej kariery zawodowej. Pracował w kilku dużych korporacjach, gdzie zdobywał wiedzę związaną z finansami, jednak cały czas czuł, że nie jest to praca jego marzeń. W końcu trafił do Habza Finanse, gdzie nie dość, że się realizuje to jeszcze pomaga innym w wyjściu z trudnych sytuacji.

Specjalizuje się w konsolidacji chwilówek, bo to z nimi nasi klienci mają największe problemy. Do każdego przypadku podchodzi indywidualnie, dzięki czemu cały czas się rozwija oraz nie zna takiego pojęcia jak „nuda w pracy”. Największą zapłatą dla niego jest słowo „dziękuję” od klienta, bo wtedy wie, że klient nie tylko uzyskał pomoc finansową, ale ma też poczucie, że praca została wykonana najlepiej jak było to możliwe. Z kolei podczas pierwszej rozmowy z klientem najbardziej lubi tych, którzy twierdzą, że nie da się im pomóc. Pracuje wtedy ze zdwojoną siła, ponieważ jego ambicja, nie pozwala mu się poddać.

W życiu prywatnym interesuje się sportem, który towarzyszy mu od dziecka. Najpierw próbował swoich sił w pływaniu, później w piłce nożnej, po drodze była jeszcze siatkówka, a skończyło się na siłowni i dźwiganiu większych lub mniejszych „ciężarów”. I choć koledzy z siłowni śmieją się z niego i dokuczają, że czas przejść z masy na rzeźbę on się nie poddaje i cały czas dąży do zamierzonego celu. Co do sportu, zawsze też wspiera Polaków, reprezentujących kraj na arenach międzynarodowych bez znaczenia czy są siatkarzami, bokserami, tenisistami czy pływakami.

Na koniec należy pamiętać o jego oczku w głowie, czyli….motocyklu. Jak sam mówi, daje mu on nie tylko przyjemność z jazdy, czy możliwość sarkastycznego uśmiechu, gdy mija kierowców samochodów w korkach. To co dla niego jest najważniejsze w „dwóch kółkach” to to, że dają mu uciec od problemów dnia codziennego. Gdy wsiada na swoją Hondę Hornet i przekręca kluczyk, jego myśli uciekają – zostaje tylko on i motocykl. Wiele osób określa motocyklistów, jako „dawca” – Mateusza śmiało można, ponieważ jest honorowym dawcą krwi.

Jeżeli Państwa problemem są produkty poza bankowe oraz oczekujecie profesjonalnego podejścia i pomocy, Mateusz będzie świetną osobą, która pomoże wyjść z długów.

 

Opinie

Kontakt

PolishEnglish

W czym mogę pomóc?

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wniosek Online
Wniosek Online