Paweł

Ekspert kredytowy / Konsolidacja / Pożyczki bez zdolności

Ekspert Kredytowy ds. konsolidacji - trudne kredyty - kredyty bez zdolnościPaweł

Ekspert kredytowy / Konsolidacja / Pożyczki bez zdolności 

Kiedyś główny analityk bankowy TF Banku, dziś zdobytą wiedzę i doświadczenie wykorzystuje do konstruktywnych rozmów na szczeblach decyzyjnych w bankach. W branży finansowej już ponad 10 lat. Jako mały chłopiec wiedział, że chce liczyć duże pieniądze i swoje marzenie spełnia. Wieloletnia nauka w zakresie finansów, ekonomii oraz prawa dodatkowo pomaga mu czuć się ekspertem w tym co robi. Uwielbia pomagać ludziom rozwiązywać ich problemy finansowe i czerpie ogromną satysfakcję z dobrego słowa od każdego zadowolonego klienta, a tych sukcesywnie z każdym tygodniem jest coraz więcej.

W wolnych chwilach relaksuje się przy dobrej książce lub filmie a każdą możliwość dłuższego urlopu przeznacza na egzotyczne wyjazdy oraz safari nurkowe. Interesuje się sportem, motoryzacją i wszystkim tym co daje duży zastrzyk adrenaliny i endorfin. W jego napiętym grafiku jest również czas na ciągłe poszerzanie swojej wiedzy, co robi z ogromną radością, bo wie że na jego barkach często ciąży przyszłość finansowa nowych klientów. Potrafi słuchać klienta i uspokoić go już na etapie rozmowy telefonicznej. Nie boi się nowych wyzwań i najprawdopodobniej nie zaskoczy go już żadna nowa sytuacja.

Jeżeli chcesz zostać kolejną osobą, która swój spokój finansowy będzie zawdzięczała właśnie jemu, wystarczy że zgłosisz się do Pawła, a na pewno znajdzie dla Ciebie rozwiązanie dopasowane do twoich potrzeb i możliwości.

Opinie

Kontakt

PolishEnglish

Formularz kontaktowy

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wniosek Online
Wniosek Online