fbpx

 

Znajdziemy dla Ciebie kredyt bez względu na Twoją sytuację

Habza Finanse ® – specjaliści od trudnych finansów

 

 

Nasze wyróżnienia:

Specjalizujemy się w uzyskiwaniu trudnych kredytów, konsolidacji chwilówek i kart kredytowych

Obsługujemy klientów z całej Polski

Obsłużyliśmy już setki klientów z całego kraju, zapewniając im pomoc w uzyskaniu najlepszego finansowania

Nie pobieramy jakichkolwiek przedpłat

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo transakcji, skuteczność działania i zadowolenie klienta.

Indywidualnie traktujemy każdego klienta

Aż 90 % naszych klientów pochodzi z polecenia – jest to nasza najlepsza rekomendacja!

Wysoka skuteczność działania

O naszym profesjonalizmie świadczy fakt, że często oferujemy pomoc innym firmom pośrednictwa kredytowego.

Nasze główne obszary działania:

Konsolidacja Kredytów, Konsolidacja Chwilówek, Kredyty Bez Zdolności

Kredyt, który pozwoli Ci wyjść z pętli zadłużenia.

Dzięki Naszej pomocy kredytowej wiele osób wyszło z pętli zadłużenia i uzyskało kredyt na spłatę chwilówek. Dzięki kredytowi bankowemu na spłatę chwilówek pozbędziesz się większości zmartwień.

Potrzebujesz gotówki? Twój bank odrzucił wniosek kredytowy?

Kredyt gotówkowy umożliwi Ci uzyskanie funduszy w krótkim czasie. Dowiedz się, w którym banku oprocentowanie kredytu jest najniższe. Niezwykle krótki czas oczekiwania na gotówkę!

Połącz swoje kredyty i uzyskaj nową niższą ratę.

Rozwiązanie to jest możliwe dzięki lepszym warunkom oferowanym w nowym banku, bądź za sprawą wydłużenia okresu kredytowania. Banki oferują nawet do 350 tys. złotych bez zabezpieczeń na kredyt konsolidacyjny.

Trudne kredyty to nasz specjalność!

Masz problem z uzyskaniem kredytu? Twój bank odpowiedział negatywne na wniosek kredytowy? Masz niestandardową umowę? Pomożemy Ci w znalezieniu kredytu bankowego.

Czy wiesz, że masz szansę na kredyt obrotowy do 400 tysięcy zł na podstawie przychodów?

Pieniądze uzyskane w wyniku zaciągnięcia kredytu obrotowego można wydać na zaspokojenie bieżących potrzeb działającej firmy.

Nie czekaj! Skontaktuj się z nami już dziś.

Sprawdź nas i dołącz do setek zadowolonych klientów.

Skontaktuj się z nami! Nasi doświadczeni Specjaliści są do Twojej dyspozycji. Setki zadowolonych klientów z całej Polski są potwierdzeniem wysokiej skuteczności w pozyskiwaniu kredytów.

Habza Finanse – dlaczego warto z nami współpracować:

konsolidacja chwilówek

Zróżnicowane usługi finansowe

Zajmujemy się pomocą kredytową i świadczeniem zróżnicowanych usług finansowych dla firm oraz klientów indywidualnych. Obsłużyliśmy już setki klientów z całego kraju, zapewniając im pomoc w wyborze i uzyskaniu najkorzystniejszych usług finansowych. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo transakcji, skuteczność działania i zadowolenie klienta.

30 specjalistów kredytowych

Zatrudniamy wyłącznie specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu mamy pewność, że każda zamówiona usługa zostanie wykonana z należytą starannością. Wykonujemy dokładną analizę potrzeb klienta, a następnie z uwzględnieniem jego możliwości finansowych przygotowujemy propozycje obliczone na jak najlepszy efekt. 

Wiarygodność i uczciwość

Sprawdź opinie naszych klientów na niezależnym portalu firmy.net. Setki zadowolonych klientów z całej Polski są potwierdzeniem wysokiej skuteczności w pozyskiwaniu kredytów. 90 % naszych klientów pochodzi z polecenia – jest to nasza najlepsza rekomendacja!
habza finanse

Gwarancja profesjonalizmu

O naszym profesjonalizmie świadczy fakt, że często oferujemy pomoc innym firmom pośrednictwa kredytowego. Przejmujemy obsługę wyjątkowo trudnych i skomplikowanych zleceń, przekraczających możliwości mniejszych przedsiębiorstw lub wymagających zastosowania znacznie większych nakładów.
 • Obsługujemy klientów z całej Polski.

 • Jesteśmy firmą przyjazną internautom.

 • Nie pobieramy jakichkolwiek przedpłat.

 • Indywidualnie traktujemy każdego klienta.

 • Działamy nieszablonowo i skutecznie.

 • Gwarantujemy profesjonalne podejście i wysoką skuteczność działania.

Zapraszamy do kontaktu. Nasi doświadczeni Specjaliści czekają na Państwa telefony, maile i wnioski.

Przykład reprezentatywny.

 • Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,68%.

 • Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 49 999,00 zł.

 • Całkowity koszt kredytu: 13 732,85 zł. (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 499,99 zł, odsetki od kredytu 13 232,86 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł).

 • Całkowita kwota do zapłaty: 63 731,85 zł.

 • Okres kredytowania od 6 do 144 miesięcy.

 • Prowizja za udzielenie kredytu jest kredytowana. Oprocentowanie nominalne 7,99 %, 72 miesięczne raty w równej wysokości 885,16 zł.

Kalkulacja została dokonana na dzień 01.06.2016 r. na reprezentatywnym przykładzie. Przykład wskazuje dane orientacyjne i ma niewiążący charakter. Służy celom informacyjnym i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, ani zaproszenia do zawarcia umowy kredytu konsolidacyjnego na zaprezentowanych warunkach. Wyliczenia wskazane przez kalkulator są oparte o założenia przyjęte dla reprezentatywnego przykładu, nie uwzględniają oceny zdolności kredytowej i nie wypełniają obowiązków informacyjnych wynikających z Ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim. Przyznanie i wysokość kredytu zależy od zdolności kredytowej klienta.

Habza Finanse nie udziela pożyczek ze środków własnych. Nie oferujemy pożyczek krótkoterminowych z terminem całkowitej spłaty poniżej 60 dni. Nie oferujemy pożyczek mających pokryć wydatki do następnej wypłaty. Pomagamy w uzyskiwaniu kredytów oraz pożyczek z banków i instytucji nadzorowanych przez KNF. Zasiłki, alimenty i 500+ nie mogą być jedynym dochodem – przy takich świadczeniach wymagany jest dochód w postaci zatrudnienia lub działalności gospodarczej.

Właścicielem strony www jest Habza Group sp. z o.o. działająca pod znakiem towarowym „Habza Finanse”. Numer w rejestrze Krajowego Nadzoru Finansowego: RPK000616.

Wszelkie treści przedstawione w serwisie www.habzafinanse.com.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631).

Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.

Wniosek Online