Pożyczka dla zadłużonych

Habza Finanse » Pożyczka dla zadłużonych

Pożyczka dla zadłużonych

– pożyczka dla zadłużonych z Habza Finanse

Czy pożyczka dla zadłużonych jest dla Ciebie? Masz wiele zobowiązań a miesięczna rata przekracza Twoje możliwości finansowe? Nie masz pomysłu na to jak wyjść z pętli zadłużenia? Próbowałeś samodzielnie pozyskać kredyt z banku a Twój wniosek kredytowy został odrzucony?

Pamiętaj, że to nie wszystko co możesz zrobić. Zwróć się do HABZA Finanse. Pomożemy nie tylko przygotować wniosek ale i poprowadzimy w Twoim imieniu negocjacje z instytucją finansową. Dzięki nam uzyskasz pożyczkę nawet jeżeli jesteś zadłużony. Środki możesz przeznaczyć na spłatę zobowiązań takich jak kredyty bankowe, karty kredytowe, chwilówki i pożyczki pozabankowe. Pozostałe środki możesz przeznaczyć na cel dowolny.

Z pomocą Habza Finanse możesz otrzymać pożyczkę w banku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i możliwości negocjacji na szczeblu decyzyjnym jesteśmy w stanie pomóc nawet osobom zadłużonym. Nie oferujemy Ci kolejnej pożyczki pozabankowej a realną pomoc w wyjściu z długów. Analizujemy każdą sytuację i podejmujemy się trudnych zadań. Możemy Ci obiecać rzetelne podejście do Twojej sprawy, analizę otrzymanego od Ciebie raportu BIK oraz informację zwrotną. Do uzyskania pożyczki, w bardzo trudnych sytuacjach, może być potrzebne dodatkowe zabezpieczenie, np. ubezpieczenie kredytu, poręczyciel czy współkredytobiorca (w przypadku bardzo niskich dochodów). Otrzymasz od nas jasną i konkretną odpowiedź na co możesz liczyć.

Czy masz szansę na pożyczkę jeżeli jesteś zadłużony?

Jaki bank oferuje najlepsze warunki?

Interesuje Cię pożyczka na spłatę długów? Nie działaj w ciemno i pozwól sobie pomóc. Zwykły kredyt gotówkowy jest nie tylko droższy, ale i nie zawsze pozwoli na pokrycie wszystkich długów.

Pożyczka dla zadłużonych na spłatę zobowiązań pozwala na uzyskanie większej kwoty kredytu niż ma to miejsce w przypadku zaciągnięcia kredytu gotówkowego. Również wysokość oprocentowania w tym przypadku jest znacznie bardziej korzystna. Maksymalne oprocentowanie pożyczki wyniesie 10 % w skali roku. Spłatę pożyczki możesz rozłożyć na długi okres: 96 miesięcy, 120 miesięcy czy nawet 144 miesiące. Uzyskanie pożyczki będzie możliwe nawet jeżeli masz niską zdolność kredytową. Pożyczka na spłatę długów posłuży na pokrycie zobowiązań bankowych, pozabankowych, a także popularnych chwilówek.

Dzięki nam możliwa do pozyskania jest także pożyczka dla zadłużonych z komornikiem, która może pomóc Ci wyjść z tej trudnej sytuacji. Nawet w takim ciężkim momencie wciąż jak najbardziej realne jest przywrócenie Twoich finansów do stabilnego i bezpiecznego poziomu. Wbrew pozorom posiadanie problemów z komornikiem nie dyskwalifikuje i pożyczka dla zadłużonych wciąż jest możliwa do pozyskania.

pożyczka dla zadłużonych

Pożyczka dla zadłużonych ze złą historią kredytową to kolejne koło ratunkowe, które okazać się może niezastąpione. Wydawać by się mogło, że z uwagi na negatywną historię w BIK-u nie ma możliwości na otrzymanie dodatkowych środków i sprawa jest z góry skazana na niepowodzenie. Jednak nie ma rzeczy niemożliwych i również taka pożyczka dla bardzo zadłużonych jest w zakresie naszych możliwości. Niezbędna wiedza i doświadczenie pozwalają nam skutecznie zaradzić nawet w sytuacji z pozoru bez wyjścia.

Pożyczki dla zadłużonych bez zdolności kredytowej online to temat, w zakresie którego posiadamy dużą wiedzę i doświadczenie. Tam, gdzie inni rozkładali ręce i nie byli w stanie znaleźć żadnego rozwiązania, my potrafimy doprowadzić sprawę do pomyślnego zakończenia. Nie ma więc powodu do obaw, że pożyczki dla zadłużonych przerosną nasze możliwości. Jakkolwiek skomplikowana i nietypowa byłaby Twoja sprawa, dołożymy wszelkich starań, aby jej podołać. Wysoka skuteczność działania pozwala nam twierdzić, że i Tobie jesteśmy w stanie pomóc.

Kredyt na spłatę zadłużenia to nie kolejne zobowiązanie, które dodatkowo obciąży Twój budżet. Od teraz nie będziesz już musiał martwić się wieloma zobowiązaniami i różnymi terminami spłaty, na rzecz wielu kredytodawców. Pożyczka na spłatę zadłużenia to jedno zobowiązanie i jeden termin spłaty. Co więcej, kredyt na spłatę długów dzięki wydłużeniu okresu kredytowania, to także szansa na zmniejszenie wysokości miesięcznej raty. Spłata zadłużenia jeszcze nigdy nie byłą tak prosta.

Czy kredyt na spłatę długów jest dla Ciebie najlepszą opcją? Nadmierne zadłużenie to nie tylko kłopoty finansowe. Wbrew pozorom nie obciążają jedynie naszego domowego budżetu. Suma rat, która przekracza Twoje możliwości finansowe i ciągła pogoń za dodatkową gotówką, to obciążenie także dla Twojego zdrowia. Nie czekaj, aż kłopoty Cię przerosną. Zadbaj o swój spokój już dziś i wybierz kredyt na spłatę zadłużenia.

Obsłużyliśmy już setki klientów z całego kraju, zapewniając im pomoc w wyborze i uzyskaniu najkorzystniejszych usług finansowych. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo transakcji, skuteczność działania i zadowolenie klienta. Pożyczki na spłatę zadłużeń mogą być trudne do pozyskania w pojedynkę. Co więcej, nie tylko pozytywne rozpatrzenie wniosku o kredyt ma znaczenie. Z nami masz także szansę na dużo lepsze warunki pożyczki na spłatę zadłużeń. Nie zwlekaj i zacznij nowe życie bez długów.

Jeśli bank już raz odrzucił Twój wniosek o kredyt nie składaj kolejnych wniosków. To najgorsze co możesz zrobić. Już trzy decyzje odmowne z banku mogą przesądzić o tym, że nie otrzymasz kredytu. Zgłoś się do HABZA Finanse, a my po analizie Twojej sytuacji finansowej i aktualnego zadłużenia, pomożemy Ci uzyskać kredyt bankowy bez zbędnych formalności i składania wniosków kredytowych.

Kredyt dla zadłużonych może być w zasięgu Twojej ręki, o ile zdecydujesz się skorzystać z naszej pomocy. Oznacza to, że w zasięgu Twojej ręki może być również dobra sytuacja finansowa, która nie będzie dostarczała Ci stresu i zmartwień. Samodzielne wnioskowanie o kredyt w większości przypadków zakończy się niepowodzeniem, a w najlepszym razie otrzymaniem kredytu na warunkach znacznie mniej korzystnych, niż byłoby to możliwe z naszą pomocą.

Interesuje Cię najkorzystniejsza pożyczka na spłatę długów? W celu zapoznania się z możliwościami i warunkami kredytowania skontaktuj się z nami.

Jesteś zainteresowany pożyczką dla zadłużonych?

Przyjdź!

ul. Grójecka 1/3, 02-019 Warszawa, (Budynek biurowy PKO B.P. i PEKAO S.A.)

Zadzwoń

Napisz!

Pożyczka dla zadłużonych dla klientów z całej Polski. Kredyty bez zdolności. Przykład reprezentatywny.

  • Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,68%.

  • Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 49 999,00 zł.

  • Całkowity koszt kredytu: 13 732,85 zł. (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 499,99 zł, odsetki od kredytu 13 232,86 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł).

  • Całkowita kwota do zapłaty: 63 731,85 zł.

  • Okres kredytowania od 3 do 144 miesięcy.

  • Prowizja za udzielenie kredytu jest kredytowana. Oprocentowanie nominalne 7,99 %, 72 miesięczne raty w równej wysokości 885,16 zł.

Kalkulacja została dokonana na dzień 01.06.2016 r. na reprezentatywnym przykładzie. Przykład wskazuje dane orientacyjne i ma niewiążący charakter. Służy celom informacyjnym i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, ani zaproszenia do zawarcia umowy kredytu konsolidacyjnego na zaprezentowanych warunkach. Wyliczenia wskazane przez kalkulator są oparte o założenia przyjęte dla reprezentatywnego przykładu, nie uwzględniają oceny zdolności kredytowej i nie wypełniają obowiązków informacyjnych wynikających z Ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim. Przyznanie i wysokość kredytu zależy od zdolności kredytowej klienta.

Sprawdź nas i dołącz do setek zadowolonych klientów. Zobacz opinie na niezależnym portalu firmy.net

Habza Finanse nie udziela pożyczek ze środków własnych. Nie oferujemy pożyczek krótkoterminowych z terminem całkowitej spłaty poniżej 60 dni. Nie oferujemy pożyczek mających pokryć wydatki do następnej wypłaty. Pomagamy w uzyskiwaniu kredytów oraz pożyczek z banków i instytucji nadzorowanych przez KNF. Zasiłki, alimenty i 500+ nie mogą być jedynym dochodem – przy takich świadczeniach wymagany jest dochód w postaci zatrudnienia lub działalności gospodarczej.

Właścicielem strony www jest Habza Group sp. z o.o. działająca pod znakiem towarowym „Habza Finanse”. Numer w rejestrze Krajowego Nadzoru Finansowego: RPK000616.

Wszelkie treści przedstawione w serwisie www.habzafinanse.com.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631).

Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.

Wniosek Online
Wniosek Online