Pożyczka na spłatę zobowiązań

Habza Finanse » Pożyczka na spłatę zobowiązań

 

Pożyczka na spłatę zobowiązań

– pożyczka na spłatę zobowiązań z Habza Finanse

Masz wiele zobowiązań i miesięczna kwota rat przekracza Twoje możliwości finansowe. Nie masz pomysłu na to jak wyjść z pętli zadłużenia. Próbowałeś samodzielnie pozyskać kredyt z banku, ale Twój wniosek kredytowy został odrzucony. Pamiętaj, że to nie wszystko co możesz zrobić. Zwróć się do HABZA Finanse. Pomożemy nie tylko przygotować wniosek ale i poprowadzimy w Twoim imieniu negocjacje z instytucją finansową.

 

Czy masz szansę na pożyczkę na spłatę zobowiązań?

Jaki bank oferuje najlepsze warunki?

Pożyczka na spłatę zobowiązań pozwala na uzyskanie większej kwoty kredytu niż ma to miejsce w przypadku zaciągnięcia kredytu gotówkowego. Również wysokość oprocentowania w tym przypadku jest znacznie bardziej korzystna.

Obsłużyliśmy już setki klientów z całego kraju, zapewniając im pomoc w wyborze i uzyskaniu najkorzystniejszych usług finansowych. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo transakcji, skuteczność działania i zadowolenie klienta.

pożyczka na spłatę zobowiązań

Jeśli bank już raz odrzucił Twój wniosek o kredyt nie składaj kolejnych wniosków. To najgorsze co możesz zrobić. Już trzy decyzje odmowne z banku mogą przesądzić o tym, że nie otrzymasz kredytu. Zgłoś się do HABZA Finanse, a my po analizie Twojej sytuacji finansowej i aktualnego zadłużenia, pomożemy Ci uzyskać kredyt bankowy bez zbędnych formalności i składania wniosków kredytowych.

W celu zapoznania się z możliwościami i warunkami kredytowania skontaktuj się z nami.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Przyjdź!

ul. Grójecka 1/3, 02-019 Warszawa, (Budynek biurowy PKO B.P. i PEKAO S.A.)

Zadzwoń

(22) 243 53 14, 602 729 802

Napisz!

info@habza.com.pl

Sprawdź nas i dołącz do setek zadowolonych klientów. Zobacz opinie na niezależnym portalu firmy.netWniosek Online