Pożyczka na spłatę zobowiązań

Habza Finanse » Pożyczka na spłatę zobowiązań

 

Pożyczka na spłatę zobowiązań

– pożyczka na spłatę zobowiązań z Habza Finanse

Masz wiele zobowiązań i miesięczna kwota rat przekracza Twoje możliwości finansowe. Nie masz pomysłu na to jak wyjść z pętli zadłużenia. Próbowałeś samodzielnie pozyskać kredyt z banku, ale Twój wniosek kredytowy został odrzucony. Pamiętaj, że to nie wszystko co możesz zrobić. Zwróć się do HABZA Finanse. Pomożemy nie tylko przygotować wniosek ale i poprowadzimy w Twoim imieniu negocjacje z instytucją finansową.

Czy masz szansę na pożyczkę na spłatę zobowiązań?

Jaki bank oferuje najlepsze warunki?

Pożyczka na spłatę zobowiązań pozwala na uzyskanie większej kwoty kredytu niż ma to miejsce w przypadku zaciągnięcia kredytu gotówkowego. Również wysokość oprocentowania w tym przypadku jest znacznie bardziej korzystna.

Obsłużyliśmy już setki klientów z całego kraju, zapewniając im pomoc w wyborze i uzyskaniu najkorzystniejszych usług finansowych. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo transakcji, skuteczność działania i zadowolenie klienta.

pożyczka na spłatę zobowiązań

Jeśli bank już raz odrzucił Twój wniosek o kredyt nie składaj kolejnych wniosków. To najgorsze co możesz zrobić. Już trzy decyzje odmowne z banku mogą przesądzić o tym, że nie otrzymasz kredytu. Zgłoś się do HABZA Finanse, a my po analizie Twojej sytuacji finansowej i aktualnego zadłużenia, pomożemy Ci uzyskać kredyt bankowy bez zbędnych formalności i składania wniosków kredytowych.

W celu zapoznania się z możliwościami i warunkami kredytowania skontaktuj się z nami.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Przyjdź!

ul. Grójecka 1/3, 02-019 Warszawa, (Budynek biurowy PKO B.P. i PEKAO S.A.)

Zadzwoń

Napisz!

Sprawdź nas i dołącz do setek zadowolonych klientów. Zobacz opinie na niezależnym portalu firmy.netNie udzielamy pożyczek ze środków własnych. Nie oferujemy pożyczek krótkoterminowych z terminem całkowitej spłaty poniżej 60 dni. Nie oferujemy pożyczek mających pokryć wydatki do następnej wypłaty. Pomagamy w uzyskiwaniu kredytów oraz pożyczek z banków i instytucji nadzorowanych przez KNF. Zasiłki, alimenty i 500+ nie mogę być jedynym dochodem – przy takich świadczeniach wymagany jest dochód w postaci zatrudnienia lub działalności gospodarczej.

Właścicielem strony www jest Habza Group sp. z o.o. działająca pod znakiem towarowym „Habza Finanse”. Numer w rejestrze Krajowego Nadzoru Finansowego: RPK000616.

Wniosek Online
Wniosek Online