Łukasz

Specjalista Kredytowy - Oddłużanie Chwilówek - Kredyty Trudne

Łukasz - Ekspert Kredytowy- Konsolidacja ChwilówekŁukasz

Specjalista Kredytowy / Oddłużanie Chwilówek / Kredyty Trudne

Skuteczność to jego drugie imię. Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i finansach sprawia, że Łukasz niezwykle trafnie analizuje sytuację zgłaszających się do niego osób, oferując tym samym rozwiązania idealnie dopasowane do ich możliwości, oczekiwań, a przede wszystkim – do ich potrzeb. Wykazuje się przy tym niezwykłą empatią i zrozumieniem dla problemów swoich klientów; nie są oni dla niego numerami telefonów, które trzeba „załatwić”, „odhaczyć” i na koniec „zapomnieć”.

Dzięki cechującej go pogodzie ducha i nastawieniu na efekt, Łukasz w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji znajdzie pozytywy i przełoży je na konkretne argumenty dla instytucji finansowych z którymi rozmawia. To, w połączeniu z zaangażowaniem, wiedzą i dobrą organizacją sprawia, że może się on pochwalić niezwykle dużą liczbą zrealizowanych kredytów i setkami zadowolonych klientów.

Prywatnie bardzo lubi sport; uważa, że nic lepiej nie kształtuje charakteru i samodyscypliny człowieka jak solidny wysiłek fizyczny i codzienne bieganie – niezależnie od panującej za oknem pogody.

Opinie

Kontakt

Polish

Formularz kontaktowy

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wniosek Online
Wniosek Online