Kredyt gotówkowy

Habza Finanse » Kredyt gotówkowy

 

Potrzebujesz pilnie dużej gotówki ?

Bank odrzucił Twój wniosek kredytowy ?

Masz opóźnienia w spłacie rat i chwilówek?

 

Kredyt gotówkowy bez zabezpieczeń

Pomoc online z Habza Finanse!

Kredyt gotówkowy to produkt skierowany do klienta indywidualnego. W ten sposób szybko pozyskamy potrzebną gotówkę, w oparciu o minimum formalności. Tradycyjną metodą na pozyskanie kredytu gotówkowego jest wizyta w banku. Z reguły cierpimy jednak na brak czasu, a na pewno nikt nie chce spędzać go stojąc w kolejce w banku. W odpowiedzi na tempo naszego życia, banki proponują kredyt gotówkowy online. Pozyskamy kredyt bez wychodzenia z domu, stania w kolejkach, oczekiwania na decyzje kredytową czy wizytę w kolejnym oddziale banku. HABZA Finanse może pomóc Ci w pozyskaniu kredytu gotówkowego online. Bez zbędnych formalności, w domowym zaciszu i w odpowiedniej dla ciebie chwili pozyskamy dla Ciebie kredyt gotówkowy przez internet.

Kredyt gotówkowy umożliwi Ci uzyskanie funduszy w krótkim czasie. Dowiedz się, w którym banku oprocentowanie kredytu jest najniższe. Niezwykle krótki czas oczekiwania na gotówkę! Uzyskamy dla Ciebie kredyt dopasowany do Twojej sytuacji i możliwości finansowych. Oferujemy długi okres kredytowania – będziesz zaskoczony jak niska może być Twoja rata.

Pomożemy w uzyskaniu kredytu w trudnej sytuacji dzięki negocjacji na szczeblu decyzyjnym. Poznaj warunki dostępnych kredytów gotówkowych.

 

Jako jeden z liderów rynku kredytowego obsłużyliśmy już setki klientów z całego kraju, zapewniając im pomoc w wyborze i uzyskaniu najkorzystniejszych usług finansowych. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo transakcji, skuteczność działania i zadowolenie klienta. Liczne podziękowania oraz pozytywne komentarze są dowodem naszego zaangażowania i profesjonalizmu.

Kredyt gotówkowy na oświadczenie

Kredyt gotówkowy dla Ciebie

Kredyt gotówkowy z Habza Finanse to:

  • Do 350 000 zł bez zabezpieczenia

  • Dogodny okres spłaty – 120/144 miesiące bez zabezpieczenia

  • Oprocentowanie w skali roku od 6,99%, prowizja od 0%

  • Akceptujemy niestandardowe dochody

Co będzie Ci potrzebne aby wziąć kredyt gotówkowy online?

Jest to jedna z najszybszych metod pozyskania gotówki, a proces udzielenia kredytu gotówkowego online zakłada minimum formalności. HABZA Finanse daje Ci gwarancję, szybkiego rozpatrzenia wniosku o kredyt gotówkowy. Potrzebne będą:

– wysokość Twoich dochodów i ich źródło ( jeśli jesteś zatrudniony należy wskazać w oparciu o jaki rodzaj umowy i na jaki okres jest ona zawarta; gospodarstwo rolne bądź działalność pozarolnicza; emerytura, renta itd.),
– koszty, które regularnie ponosisz ( m. in. wysokość czynszu za mieszkanie, opłaty za media, koszty wyżywienia, paliwo),
– ilość osób, które pozostają na Twoim utrzymaniu,
– wysokość zobowiązań finansowych ( wysokość wszelkich zadłużeń z tytułu kredytów i pożyczek, zadłużenia na karcie i koncie bankowym, a także wysokość alimentów).

Bank zakłada, że podane we wniosku o kredyt gotówkowy online dane są prawdziwe. Ze względu na krótki czas oczekiwania na decyzję, nie ma możliwości zweryfikowania chociażby informacji o tym ile wynosi nasz czynsz za mieszkanie czy rachunek za prąd. Potencjalny kredytobiorca, wypełniając formularz zobowiązuje się, że wskazane informacje są zgodne z prawdą, a wysyłając wniosek dajemy temu gwarancję (każdy wniosek o kredyt gotówkowy online zawiera klauzulę na ten temat).

Sprawdź nas i dołącz do setek zadowolonych klientów. Zobacz opinie na niezależnym portalu firmy.net

Kredyt gotówkowy online. Kredyty bez zdolności. Przykład reprezentatywny.

  • Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) kredytu gotówkowego wynosi 6,11%.

  • Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 150 000,00 zł.

  • Całkowity koszt kredytu: 33 733,71 zł. (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 2 235,99 zł, odsetki od kredytu 31 498,71 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł).

  • Całkowita kwota do zapłaty: 183 733,71 zł.

  • Okres kredytowania od 3 do 144 miesięcy.

  • Prowizja za udzielenie kredytu jest kredytowana. Oprocentowanie nominalne 5,49 %, 83 raty kredytu gotówkowego w wysokości 2 187,31 zł a ostatnia 84 rata w wysokości 2 186,98zł.

Kalkulacja została dokonana na dzień 01.10.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie. Przykład wskazuje dane orientacyjne i ma niewiążący charakter. Służy celom informacyjnym i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, ani zaproszenia do zawarcia umowy kredytu konsolidacyjnego na zaprezentowanych warunkach. Wyliczenia wskazane przez kalkulator są oparte o założenia przyjęte dla reprezentatywnego przykładu, nie uwzględniają oceny zdolności kredytowej i nie wypełniają obowiązków informacyjnych wynikających z Ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim. Przyznanie i wysokość kredytu zależy od zdolności kredytowej klienta.
kredyt gotówkowy online

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Przyjdź!

ul. Grójecka 1/3, 02-019 Warszawa

Zadzwoń

Napisz!

Habza Finanse nie udziela pożyczek ze środków własnych. Nie oferujemy pożyczek krótkoterminowych z terminem całkowitej spłaty poniżej 60 dni. Nie oferujemy pożyczek mających pokryć wydatki do następnej wypłaty. Pomagamy w uzyskiwaniu kredytów oraz pożyczek z banków i instytucji nadzorowanych przez KNF. Zasiłki, alimenty i 500+ nie mogą być jedynym dochodem – przy takich świadczeniach wymagany jest dochód w postaci zatrudnienia lub działalności gospodarczej.

Właścicielem strony www jest Habza Group sp. z o.o. działająca pod znakiem towarowym „Habza Finanse”. Numer w rejestrze Krajowego Nadzoru Finansowego: RPK000616.

Wszelkie treści przedstawione w serwisie www.habzafinanse.com.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631).

Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.

Wniosek Online
Wniosek Online